Policia i rrethon në Kardhiq, dorëzohen dy vëllezërit Aliko

Kliko per me shume info
Arbion Aliko
Arbion Aliko

Policia e Shtetit ka mundur të rrethojë dy vëllezërit Aliko. Burimet nga policia sqarojnë se vëllezërit janë lokalizuar në fshatin Kardhiq dhe tanimë forcat speciale RENEA kanë marrë masat për të kryer kapjen e dy të kërkuarve ndërsa ata kanë mundur që të dorëzohen pas negociimit të babait të tyre me policinë. Vëllezërit Aliko dyshohen si të përfshirë në aktin e vrasjes së punonjësit të forcave speciale në Lazarat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.