Përplasje me armë në Tiranë, një i plagosur

Kliko per me shume info

ambulanca14Nje perplasje me armë zjarri ka ndodhur paraditen e së martës në zonën e Laprakës, në Tiranë. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore, sipas të cilave, nga të shtënat një person ka mbetur i plagosur.

Nga të njëjtat burime mësohet se uniformat blu kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të plagosjes.

Kliko per me shume info

Agjentët e policise po perpiqen të mbledhin prova të mundshme materiale dhe dëshmi të asaj që ndodhi, saktësojnë burimet.

Personi i plagosur është identifikuar vetëm me inicialet F.V. dhe sipas burimeve, plagën e ka marrë në këmbë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.