Pepe: Real Madridi do tu rikthehet trofeve

Kliko per me shume info

pepe15Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe është i bindur se skuadra e tij do të ketë një super sezon nën drejtimin e Rafael Benitezit.

Reprezentuesi portugez mendon se skuadra e tij ka potencial të mjaftueshëm që tu kthehet trofeve.

Kliko per me shume info

“Unë mezi po pres t’i bashkohem skuadrës në përgatitjet e para sezonit. Unë dua të kthehem sa më parë në Madrid për tu takuar me Rafael Benitezin dhe për të nisur punën”, ka thënë Pepe.

“Unë vërtetë jam i motivuar, sepse unë jam i bindur në një sezon spektakolar. Nëse ne të gjithë punojmë se bashku, suksesi do të vijë, dhe unë nuk kam asnjë dyshim për këtë. Ne i respektojmë të gjithë kundërshtarët tanë, por ne kemi cilësi të mëdha në skuadër”, ka theksuar ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.