Pasaniku me helikopter në Dhërmi, e parkon avionin në Drimadhe

helikopteri-drimadheeeBregdeti shqiptar me kalimin e viteve, është kthyer në një destinacion të preferuar për shumë pushues të huaj.

Madje, mes ketyre personazheve ka edhe pasanikë.

Nga Drimadha vijnë këto foto, ku një pasanik ka shkuar pikërisht me helikopter në plazh dhe e ka parkuar atë anës detit.

Kliko per me shume info

Por, nuk dihet më shumë se kush është ky pasanik që ka parkuar helikopterin në Drimadhë, dhe nëse është shqiptar apo i huaj, citon express.

LEXO EDHE:  “Dua të të bëj të lumtur” i jep lajmin fantastik çiftit, pas 6 vitesh përpjekjeje do të bëhen prindër

drimadhe-helikopter

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here