Pas fitores, Rama me bashkëshorten darkon me Dakon në Durrës

Kliko per me shume info

km rmRama me bashkëshorten e tij Linda ka zgjedhur që të shtunën në mbrëmje, të darkojë me ciftin Dako në një lokal të njohur në zonën e vollgës, raporton agjencia Durrah, e cila sjelle edhe foton e darkës.

Ndërkohë sipas asaj që raporton agjencia, cifti kryeministror nuk ka shmangui fotot me fëmijet që kanë qenë present në restorant, dhe kanë bërë foto me të.

Kliko per me shume info

Fitorja e Vangjush Dakos dhe rikandidimi i tij për herë të tretë në qytet, është mbështetur shumë nga kryeministri, i cili e ka thënë një gjë të tillë edhe para zgjedhjeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.