Ornela Bregu në forma seksi në plazh

Kliko per me shume info

ornela-bregu2015Ornela Bregu po kalon disa ditë pushimesh me familjen e saj, me të shoqin dhe dy fëmijët, ndërsa duket mjaft e relaksuar.

Prezantuesja ka publikuar në profilin e saj në Instagram momente nga pushimet, ku ka treguar trupin me bikini, tejet në formë dhe të tonifikuar.

Kliko per me shume info

Në kolazhin e fotografive të publikuar prej saj ajo shihet e përqafuar me të shoqin, ndërsa ndan momente edhe me fëmijët.  Ajo falenderon agjencinë turistike, pasi duket se po i shijon vërtetë pushimet.express

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.