Një person i plagosur në Laprakë

Kliko per me shume info

policia-tiranesTë shtëna me armë zjarri janë verifikuar paraditen e së martës në zonën e Laprakës, në Tiranë. Agjentët po mundohen të mbledhin prova të mundshme materiale dhe dëshmi të asaj që ndodhi, saktësojnë burimet. Ndërkohë, personi i plagosur është identifikuar vetëm me inicialet F.V. dhe sipas burimeve, plagën e ka marrë në këmbë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.