Nje “barbi” si Orinda Huta…! (Foto)

Kliko per me shume info

orindOrinda Huta eshte nje nder kengetaret me te pelqyera shqiptare. Nje femer vertet e bukur por mbi te gjitha nje” show girl” i vertet. Ka ber nje paus nga muzika qe nga kenga e saj e cila u kthye ne hit “Te Amo” dhe ende nuk e dim nese ka ndonje projekt kete sezon te nxehte veror. Orinda gjithmon di te jete ne qender te vemendjes se mediave ,ajo i njgjan nje  babrbi te vertet. paparazzi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.