Nicole Scherzinger tregon të brendshmet rozë

Kliko per me shume info

nicole1555Nicole Scherzinger sapo është njohur me futbollistin me origjinë shqiptare, Pajtim Kasami dhe te dy kane qene të pandashëm kohet e fundit. Ata janë fotografuar në një lokal nate në Greqi, ku kanë festuar ditëlindjen e këngëtares.

Ajo cka ka tërhequr vëmendjen është fakti se Nicole ka ngritur fustanin e saj të shkurtër për të kërcyer më lirshëm. Me këtë rast, ajo ka treguar edhe të brendshmet ngjyrë rozë.

Kliko per me shume info

“Nicole nuk sillet kështu çdo natë. Ajo ishte duke festuar ditëlindjen me miqtë e saj më të ngushtë, prandaj për disa orë harroi çfarë ka përjetuar këtë vit dhe vendosi të bëjë pak qejf”, është shprehur një burim pranë këngëtares.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.