Motra super-seksi e Zajmina Vasjarit

Kliko per me shume info

motra-seksi-zajminaMotra e Zajmines, vajzes se famshme te showbizit shqiptar, Beliola Vasjari ka postuar disa foto nga nisja e pushimeve të saj.

Motra e këngëtares , ka treguar trupin e saj tepër seksi.
Beliola është menaxherja e motrës së saj, e njohur si këngëtare e cila vitet e fundit ka bere fame me fotot e saj dhe me jeten private me teper sesa me veprat e artit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.