Milionerja shqiptare me seksi se kurrë

Kliko per me shume info

lori-hoxha15555Lori Hoxha duket se po shijon të gjitha të mirat që mund ti ofrojë jeta.

E njohur si vajzë fashion, ajo qsjtë shfaqur në një foto në plazh me një pozë shumë seksi pranë detit, citon portali lajmifundit.al.

Kliko per me shume info

Ditët e fundit ajo ka vizituar plazhet më të bukura në të gjithë botën dhe kjo duket nga fotot qe ajo ka publikuar ne faqen e saj zyrtare ne rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.