Meshkuj, ja cilat femra janë më të zjarrëta në shtrat!

Kliko per me shume info

meshkujPo ju paraqesim pesë tipa të femrave më joshëse në mesin e shenjave të horoskopit.

Meshkuj, nëse dëshironi seks të zjarrtë, dhe nuk e dini se cila femër mund t’ju kënaqë shumë, atëherë më mirë është që më parë të shikoni se cilës shenjë të horoskopit i përket.

Kliko per me shume info

LUANI – Femrat e kësaj shenje janë të fuqishme, gracioze dhe kryesisht kanë trup sportisteje. Luaneshat “gjuajnë” pa kompromis. Nuk do t’ju duhet shumë kohë të gjeni Luaneshën e mrekullueshme me këmbë të skalitura, ndërkaq pamja dhe qëndrimi i saj do t’ju lërë pa fjalë. Për shumë njerëz, kjo shenjë është dashnori më i mirë. Me forcën dhe vetëbesimin e tyre bëhen shumë tërheqës. Në saje të kreativitetit dhe natyrës së tyre të zjarrtë, janë dashnorë të shkëlqyeshëm.

DASHI – Deshët kanë trup sportiv, veprojnë fuqishëm dhe kanë vija të theksuara të fytyrës. Vija të fytyrës të cilat vështirë do t’i harroni. Shpesh do të gjendeni para situatave që të njihni një zeshkane markante, bukuroshe lëkurëlëmuar me sy që shndrisin apo, thënë me fjalë më të thjeshta, një zeshkane me trup të përsosur. Nëse ju doni të joshni një Dash, nuk do të turpëroheni. Jini gjithmonë spontan, sepse nuk ka asgjë më shumë ekzistuese se sa paparashikueshmëria.

AKREPI – Edhe kur janë me trup të hajthëm, femrat e kësaj shenje janë goxha të forta. Kanë këmbë të bukura, shpatulla të gjera, fytyrë mbresëlënëse me buzë seksi dhe me sy depërtues, këto tipare nuk i kanë të gjitha bukuroshet. Kur t’ju pushtojë Akrepi, edhe po t’jua ofrojë helmin e vet, do ta pini me kënaqësi. Akrepat pëlqejnë të paramendojnë koreografi të veçanta. Natyra e tyre sekrete i bën sfidë të përhershme dhe interesante partnerit.

SHIGJETARI – Vajzat e kësaj shenje janë më të këndshmet nga tërë shenjat e horoskopit. Kanë trup mesatarisht të gjatë, sportiv, këto bukuroshe sikur kanë talent natyror për t’u vënë në pah veten. Shpesh kanë fytyrë të bukur dhe pak të zgjatur, ballë të lartë dhe sy të theksuar që u shkëlqejnë. Për të joshur Shigjetarin, përqendroheni në bel dhe kofshët, ku ata preferojnë të prekin seksualisht. Meqenëse kanë plot energji, dashuria me Shigjetarin është aktivitet i vërtetë sportiv.

UJORI – Helmi ruhet në shishe të vogla. Ujorët zakonisht janë me trup mesatar apo trupshkurtra. Kanë fytyrë shumë të bukur të rrumbullakët dhe ten të shndritshëm Zakonisht kanë duar dhe këmbë të vogla, mirëpo këmbë të formësuar bukur. Sytë i kanë të butë, ndërkaq shikimin të kthjellët dhe të sinqertë. Kanë buzë të bukura, të buta dhe të mëdha. Për shkak të natyrës së tyre kreative, ata janë ndër shenjat më perverse në shtrat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.