Mat, gjendet trupi i pajetë i një 28-vjecari në rrugë

Kliko per me shume info

trupiNjë trup i pajetë është gjetur në rrugën e fshatit Gjalish në Mat.

Trupi është gjetur pasditen e së premtes 26 qershor nga kalimtarë të rastit, të cilët kanë njoftuar policinë.

Kliko per me shume info

Viktima është identifikuar si Dritan Buci 28 vjeç dhe dyshohet se është aksidentuar me motor.

Sipas informacioneve të policisë viktima para 2-3 muajsh ishte kthyer nga Franca, ku jetonte aty për një kohë të gjatë.

Policia në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e rrethanave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.