Marina Vjollca në një foto problematike

Kliko per me shume info

marina-cigare155Kur themi të trashë, kemi parasysh puron në buzët e prezantueses së Top Channel. Nuk është aq e dëmshme sa cigaret normale, për shkak se konsumohet më rrallë dhe përbërja e duhanit është më cilësore, prandaj edhe puro duket se është e preferuara e Marina Vjollcës.
Një pozicion i tillë, nuk tregon gjë tjetër, veç se bukuroshja sexy po e shijon pa fund tymin karakteristik që lëshon cigarja e trashë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.