Marina Vjollca merr propozim per martes nga taksisti.

Kliko per me shume info

marinBukuroshja e Top Channel, Marina Vjollca merr propozim nga nje taksist. Nje fans i cmendur i saj qe punon taksist e ka propozuar ate per martese. Taksisti ka mbushur makinen e tije me postera te bukuroshes Vjollca dhe ka realizuar portretin e saj tatuazh ne krahe.

Marina e ka takuar kete fans te cmendur te saj dhe me sa duket ai ka ren ne dashuri koke e kembe me me te. Propozimin per martes ai e ka ber ne vendin e punes se tij, brenda ne taksi me ane te nje video dhe me pas ate e ka hedhur ne rrjete sociale.

Kliko per me shume info

Djali qe punon si taksist ka ber edhe nje batut duke thene” perseri do i paguash leket e taksis edhe po me pranove”. Tani na mbetet per te pritur pergjigjen e Marines mbas ketij propozimi per martes.

paparazi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.