Makina del nga rruga në Skrapar, humb jetën një person

Kliko per me shume info

ambulanca14Një person humbi jetën pas një aksidenti automobilistik të ndodhur në orët e pasdites së të dielës në Skrapar. Automjeti, me të cilin po udhëtonin 5 persona, doli nga rrugë në vendin e quajtur “Hija e Kakrukës” dhe për pasojë humbi jetën 43-vjeçari S.O., ndërsa 4 personat e tjerë janë jashtë rrezikut për jetën. Nga të dhënat e para dyshohet si shkak i aksidentit lagështia në asfalt.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.