Mahnit Mihrije Braha me linja perfekte (Foto)

Kliko per me shume info

mihriaKengetarja, Mihrije Braha mahnit te gjith publiku me format e saj trupore. Kengetarja ka postuar disa foto qe duket super ne forme sa qe dhe shume vajza te reja do e kishin zili. Mihrija eshte nje nder zerat me te mire te muzikes Kosovare , por pervec saj ajo duhet admiruar dhe marr shembull per pamjen e saj te jashtme. paparazzial

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.