Lori Hoxha: Njerëzit e doganës së Rinasit janë plehra!

lori-hoxha15Producentia e Top Fest dhe trazhgimtarja e Top Media, Lori Hoxha eshte nje nder personazhet me te perfolur te rrjeteve sociale. Ajo gjithmon eshte ne qender te vemendjes dhe e perfolur nga mediat.

Se fundi ajo ka kaluar disa pushime ne Ishujt e Greqise ,me motren e saj Saren dhe te dashurin e kesaj te fundit ,Ledion Lico prezantues ne Top Channel.

LEXO EDHE:  Babi i Dua Lipës tregon reagimin e tij për triumfimin e së bijës: Ishte kaq i frikshëm
Kliko per me shume info

Kthimi ne atdhe, Lorin e ka nerovozuar dhe me sa duket ata jane doganieret shqiptare. Ajo me nje status ne Instagram shkruan:Njerezit e doganes ne Rinas jane plera!

1 COMMENT

  1. e kan kthyer aeroportin si privat pronen e tyre nga ata qe ven vulat deri te doganieret ka shum te drejte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here