Lojë me armë në Kavajë, vritet aksidentalisht 14-vjecari

ambulanca14Loja me armët e zjarrit ka sjelle pasoja te renda në fshatin Gjocaj të Kavajës, ku një 14-vjeçar humbi jetën pasi u qëllua aksidentalisht me armë gjahu nga kushëriri i tij 17-vjeçar.

Policia thote se dy të rinjtë Z.SH 17 vjeç dhe SH.Sh 14 vjeç të dy banues në Kavajë, kanë qënë në pyllin e fshatit Gjocaj, kur ka pakujdesia situata është kthyer në fatale për kushëririn e vogël.

LEXO EDHE:  Policia zbardh detajet, ja kush ishte koka e bandës që drejtonte trafikun e drogës nga Shqipëria në Itali e Zvicër

Pas kësaj ngjarje 17-vjeçari ka tentuar të fshihet në pyll nga trauma e përjetuar, ku më tej është ndaluar nga Policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here