Ktheheshin nga mbrëmja e maturës, 4 të rinj plagosen në Tropojë

Kliko per me shume info

aksidenti-elbasan-librazhdKatër maturantë mbeten të plagosur në një aksident rrugor mëngjesin e sotëm në Tropojë.

Aksidenti ka ndodhur te vendi i quajtur “Ura e Bujanit” në orën 04:00, kur të rinjtë po ktheheshin pas festës së maturës.

Kliko per me shume info

Mjeti me të cilin ata po ushëtonin ishte tip “Ford”, i cili drejtohej nga 18-vjeçari I. Haxhiraj. Ky i fundit ka humbur kontrollin dhe ka devijuar nga rruga.

Fatmirësisht katër të rinjtë ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.