“Kotelja” super-seksi, Irina Shayk

Kliko per me shume info

kotelja-irina-shayk15Pasi beri një spektakël me praninë e saj, në krah të Naomi Campbell dhe topmodeles së “Victoria’s Secret”, Candice Swanepoel, në sfilatën e “Givenchy”, Irina Shayk ka publikuar një foto në profilin e saj në Facebook…

Fotoja i ka lënë vërtet pa fjalë ndjekësit dhe fansat e supermodeles ruse. Ish-e fejuara e Cristiano Ronaldos, 29 vjeç, modelja ruse e “Sports Illustrated Swimsuit” e shoqëron foton me një fjalë kyçe: “kotelet”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.