Korcë-Pogradec, furgoni del nga rruga, humbin jetën katër persona

Kliko per me shume info

Foto nga vendi i aksidentit ne rrugen e Rinasit

Katër persona kanë gjetur vdekjen pas mesnatës së djelë në zonën e Pogradecit.

Kliko per me shume info

Drejtuesi i mjetit ka qene shtetasi Ergi Mandinja, 29 vjec.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Pogradecit në aksin mes këtij qyteti dhe Korcës.

Furgoni me targa AA 108 IB ka dalë nga rruga dhe për pasojë katër shtetas kanë humbur jetën.

Mes viktimave janë dy meshkuj e dy femra, ndërsa ka dyshime se furgoni kishte shkuar nga Lushnja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.