Kida duet me Mozzik

Kliko per me shume info

kidasss-690x389Këngëtarja Orhidea Latifi e njohur si Kida do të vijë së shpejti me një këngë të re.

Ajo vjen në bashkëpunim me reperin tjetër Mozzik.

Kliko per me shume info

Lajmin e ka bërë të njohur përmes një fotografie që ka postuar në Instagram të shkëputur nga xhirimet e klipit.

Ky duet vjen pas bashkëpunimit që pati me Mc Kreshën dhe Bim Bimën.

Kënga është punuar nga Zzap&Chriss.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.