Këto janë 3 çiftet me të pasura në botë

Kliko per me shume info

cifti-pasuriTaylor Swift dhe Calvin Harris janë çifti i famshëm, më i pasur në botë.

Këngëtarja 25 – vjeçare dhe DJ. i famshëm skocez lanë pas Beyonce dhe Jay Z, duke kryesuar kështu listën e çiftit më të paguar në botë për vitin 2015, të prestigjozes “Forbes”.

Kliko per me shume info

Sipas revistës, Swift dhe Harris kanë akumuluar plot 146 milionë dollarë gjatë 12 muajve të fundit, falë kontratave që secili prej tyre ka nënshkruar me kompani të ndryshme.
Ndërkohë, Beyonce dhe Jay Z, kanë akumuluar një shumë prej 110.5 milionë dollarë, duke u renditur kështu në vendin e dytë të listës së “Forbes”.

Me 75 milionë dollarë, në vendin e tretë ndodhen yjet e muzikës country, Blake Shelton dhe Miranda Lambert.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.