Kastriot Islami nxjerr PD-në fituese në zgjedhjet e 21 Qershorit…!

Kliko per me shume info

islami-kuvendKastriot Islami mendon se Partia Demokratike fituan në 21 qershor. Ai paraqet një grafik me shifrat që thotë se i ka marrë nga KQZ, dhe në çdo qark PD-në e nxjerr me rritje, ndërsa të majtën me rënie.

“NO COMMENT… Nje grafik me shifrat e KQZ …Krahasimi i votave te kandidateve ne zgjedhjet e 2015 me votat e ASHE dhe APPD ne zgjedhjet e 2013…

Kliko per me shume info

Paraqitur per cdo qark dhe ne shkalle kombetare…”, shkruan Islami ne nje status te tij ne FB.
kac-islami2015

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.