Ja si e festoi ditëlindjen Kallashi

Kliko per me shume info

kallashiiiiDonjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, së fundi ka festuar ditëlindjen e saj me vallëzim, fishekzjarre dhe dhurata të shtrenjta.

Valltarja, e cila është bërë një hit-në rrjetet sociale, kryesisht për shkak të fotografive lakuriqe që poston, është befasuar gjatë një performance të saj në një lokal nate.

Kliko per me shume info

Derisa performonte, asaj i është kënduar kënga dhe i është sjellë një tortë, të cilën ajo e ka ndarë me të pranishmit.

Më pas ajo është nxjerrë jashtë ku janë lëshuar fishekzjarre, dhe i është zbuluar dhurata më e veçantë – një veturë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.