Ilda Bejleri rrëfen: Ja si e kalon ditën Xherdan Shaqiri

Kliko per me shume info

Ilda Bejleri, gazetare e Digitalb ka bërë një intervistë mjaft të gjatë me yllin e Interit, Xherdan Shaqirit. Të gjithë tifozët e Shaqirit, tashmë keni mundësinë për t’u njohur së më shumë me të.
Në një intervistë të krijuar nga Ilda Bejleri, gazetare e Digitalb, Shaqiri tregon pothuajse gjithçka për jetën e tij personale.
Në këtë video të gjatë 50 minuta, mund të njiheni më shumë me jetën personale dhe karrierën në futboll të Shaqirit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.