I gjenden armë në banesë, arrestohet 58-vjecari në Tiranë

Kliko per me shume info

arme-shkoderPolicia e Tiranës njoftoi se ka vënë në pranga një 58-vjeçar për armëmbajtje pa leje. Burime zyrtare bëjnë të ditur se i arrestuari është Shyqyri Cani.

Mesohet se ketij personi gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe janë sekuestruar 1 armë zjarri tip “Beretë”, model 950, me krehër dhe fishekë, 2 krehëra automatiku me 6 fishekë, si dhe një automatik model 56.

Kliko per me shume info

Kontrolli në banesën e Canit është kryer me autorizim të Prokurorisë së Tiranës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.