I arrestuari në Lazarat, tenton vetëvrasjen në burg

Kliko per me shume info

lazaratdita5teeBabai i njerit prej personave qe ra ne pranga gjate aksionit antikanabis ne Lazarat ka tentuar te vetevritet ne burgun e Bënçes ne Tepelene.
Sipas drejtorit te burgut Avni Sulaj i burgosuri Edmond Boci tentoi ti jape fund jetes se tij me nje brisk. Sulaj thote se gjate dy diteve te fundit kishte shfaqur shenja depresioni pas arrestimit te djalit te tij Elvis Boci nga aksioni i policise ne Lazarat.

I burgosuri u transportua drejt spitalit rajonal të Gjirokastrës dhe pasi mori ndihmen e pare u nis drejt Tiranes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.