Humb rrugën për në banesë, i moshuari kërkon ndihmën e policisë

Kliko per me shume info

policia2015Një 80-vjeçar ka kerkuar ndihme pasi eshte paraqitur në Komisariatin nr.2 në Tiranë. Ai ka kërkuar ndihmën e policisë për të gjetur banesën e tij.

I moshuari, i identifikuar si Mahir Spahiu, kërkoi ndihmën e uniformave blu pasi nuk mbante mend shtëpinë e tij.

Kliko per me shume info

Polica njofton se po mban në komisariat të moshuarin dhe u bën thirrje familjarëve të tij që të paraqiten për ta marrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.