Gjon Karrica sjell “Sex toy” në tjetër version

Kliko per me shume info

gjoKy bashkëpunim mes Gjonit dhe Jessy Hennessy i cili bëri bujë të madhe, tani do të vijë në versionin “remix”. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes rrjeteve sociale.Kujtojmë se Gjon Karrica veç këtij projekti së shpejti do të sjellë këngën e tij më të rë “Virgjëreshë”, videoklipi i së cilës është realizuar dhe shumë shpejt pritet të publikohet. paparazi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.