Gjoksi i Albana Osmanit, “trullos” Doktorin…

Kliko per me shume info

albana-doktoriAlbana Osmani ka pozuar ne nje event ne Tirane me Doktorin, njerin nga drejtuesit e emisionit Fiks Fare.

Moderatorja simpatike, ishte veshur me nje dekolte te hapur dhe kjo ka bere edhe fektin e tij.

Doktori teksa pozonte me Albanen, nuk ka mundur te shmangte shikimin tek gjoksi i Albanes.

Kliko per me shume info

Fotot flasin vete per ate qe ka ndodhur mes dy personazheve, citon lajmifundit.al. Albana e ka kaluar gjithcka me te qeshur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.