Fotoja që bëri botën të qajë, ja si 3-vjecari luan në varrin e vëllait

Kliko per me shume info

FEMIJA-VARRI-VELLAITPara pak kohësh nëna e 3-vjecarit publikoi në Facebook disa foto të djalit të saj, që luan në varrin e vëllait të tij.
Ryan Michael Jolly lindi në tetor të 2013 dhe jetoi vetem pak ditë pasi kishte lindur para kohe. Nëna e tij këtë varr e bëri si pishinë sepse dëshironte që fëmija i saj të luante me të.

Edhe gjate lindjes së djalit 3-vjecar, nëna kishte probleme, asaj i shpërtheu placenta, dhe kjo pengonte që vogelushi të furnizohej me oksigjen. Teksa foshnja luftonte me jetën e tij, mjeket i thanë nënës që mundësite për të shpëtuar janë të pakëta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.