Festë e çmendur motoçiklistësh në Tiranë (Foto)

Kliko per me shume info

motocikleteDikur nuk imagjinohej, por tanimë edhe Tirana ka grupet e motoçiklistëve, që i sheh kudo në rrugët e vendit.

Një prej tyre, ndër më të mëdhenjtë dhe më të vjetrit në vend, quhet Steel Wings.

Kliko per me shume info

Ata kanë festuar 8-vjetorin e themelimit me një festë të çmendur te Liqeni Artificial.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.