Era Istrefi: “Burrat e vërtetë e bëjnë ende këtë” (Foto)

Kliko per me shume info

era_88079.pngKëngëtarja e htit “Njo si ti” , Era Istrefi është këngëtarja më e kërkuar e momentit. Fansat e saj janë shumë aktiv nëpër rrjetet sociale duke postuar fotografi të ndryshme të Erës. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram të cilën ia kanë bërë fansat e saj, dhe mbi atë fotomontazh ku shihet fytyra e Erës shkruan “Real men still do this”./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.