Amarda Toska publikon foto provokuese nga plazhi në Turqi

Kliko per me shume info

amarda-toska15
Kjo nuk eshte nje foto e Vildane Zenelit dhe as e Shkendije Mujajt.

Eshte nje foto e Amarda Toskes e cila ndodhet ne plazh ne Turqi bashke me te shoqin Ermal Mamaqin dhe djalin e vogel.

Kliko per me shume info

Ne rrjetet sociale, fotoja po komentohet si dicka e ekzagjeruar.
amardaaa20155

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.