Elvana Gjata vjen ndryshe, gati për projektin ”Love me”

Kliko per me shume info

elvana-gjata-milanoKëngëtarja e hitit “ Kuq e zi” , shumë shpejtë pritet ta publikoj këngën e re “Love me” , të ciles ia ka bashkangjitur edhe videoklipin.

Padyshim që kjo këngë do të jetë hiti i kësaj vere. Stili që do ta sjell Elvana në këtë projekt është më ndryshe se sa jemi mësaur ta shohim atë.

Kliko per me shume info

Disa ditë më parë Elvana krijoi hashtagun #lovemeloveme në Instagram dhe tashme ai i ka kaluar mbi 7 mijë postime. Kjo do të thotë se fansat janë duke pritur me padurim punën më të fundit nga këngëtarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.