Edhe dy muaj paraburgim për Ivanovicin

Kliko per me shume info

ivanovicLiderit të Iniciativës Qytetare SDP të Oliver Ivanovicit sot ia ka zgjatur paraburgimin edhe për dy muaj, njofton kumtesa e partisë së tij.

Oliver Ivanovic akuzohet nga EULEX-i për krime lufte ndaj shqiptarëve bërë në vitin 1999 dhe 2000.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.