Doli i zhveshur në mes të Milanos, arrestohet shqiptari

Kliko per me shume info

albanese-nudo-milanoNjë emigrant shqiptar i cili ka dalë nudo në rrugët e Milanos është arrestuar nga policia. Incidenti ndodhi gjatë mëngjesit të sotëm.

Behet me dije se shqiptari është arrestuar pranë selisë së “Lega Nord” në rrugën Bellerio.

Kliko per me shume info

Sipas mediave, ngjarja qe terhoqi vemendjen nuk ka pasur te beje me arrestimin e ndonjë politikani por te nje shqiptari. I prangosuri ishte një burrë i zhveshur dhe i lënduar, i cili nuk pranonte ndihmën mjekësore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.