Durrës, arrestohet në flagrancë 55-vjecari, mbante armë zjarri

Kliko per me shume info

armeeeArrestohet në flagrancë një 55-vjeçar në Durrës, i cili u kap me automatik dhe fishekë pa leje në shtëpi.

Në prangat e specialistëve për Krimet në Durrës ra Rexhep Selmani, 55 vjeç, banues në Durrës.

Kliko per me shume info

Pas kontrollit të forcave blu të Durrësit në banesën e tij u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provave materiale:

-një armë zjarri automatik,

-3 krehëra,

-90 fishekë që i mbante pa leje.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprën penale “Mbajtja pa leje e amrëve luftarake dhe e municionit”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.