Dulaku: Tuna s`ka marrë apartamentin e Dancing, kërkon shtëpi 500 mijë euro

Kliko per me shume info

dancing-with-the-starsKengetarja Tuna Sejdiu ende nuk e ka marre ne dorezim apartamentin qe i takon nga cmimi i Dancing With the Stars. Dhe per kete, pas lajmeve te dhena ne media, ka reaguar edhe producentja Holta Dulaku.

Ja cfare shkruan Olti Curri ne faqen e tij: Pas lajmeve qe flasin se kengetarja Altuna Sejdiu nuk ka marre ende çelesat e apartamentit qe i takon, si fituese e edicionit te fundit te Dancing with the stars Albana, producentja e ketij spektakli Holta Dulaku per miqte e faqes time sqaron se :

Kliko per me shume info

“Tuna nuk e ka marre shtepine se eshte ende duke zgjedhur.Vip-at tane nuk kuptojne nje gje, qe çmimi i spektaklit eshte nje apartament me vleren deri ne 50 mije euro. Kush fiton Dancing kerkon gjithmone apartament mbi 500 mije euro.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.