Drenusha afër lindjes së foshnjës së biznesmenit turk (Foto)

Kliko per me shume info

drenushaKëngëtarja dhe modelja, Drenusha Latifi po jeton ditët e fundit të shtatzënisë dhe është vetëm çështje ditësh kur do të sjellë në jetë foshnjën.

Ajo është në lidhje qe disa vjet me bashkëshortin e saj, biznismenin turk Atila, dhe shumë shpejt do të bëhen prindër, transmeton Telegrafi.

Kliko per me shume info

Për shkak të shtatzënisë dhe angazhimeve personale, Drenusha është distancuar komplet nga muzika.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.