Dedikimi i Sara Hoxhës për Ledion Licon

Kliko per me shume info

sara-hoxha155Sara Hoxha, ndjehet shumë e dashuruar me partnerin e saj, prezantuesin, Ledion Lico dhe këtë nuk ngurron ta thotë me zë të lartë për të gjithë fansat.

Ajo ka postuar një foto në plazh në rrjetin social Instagram dhe shkruan: “Përsa kohë jam me ty, zemra ime vazhdon të rrahë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.