Dasëm e plumba ”sic e do tradita”, jeta vazhdon në Lazarat

Kliko per me shume info

dasem-lazaratEdhe pse ka tre ditë që është rrethuar nga policia dhe janë derdhur një lum me plumba, jeta në Lazarat vazhdon.

Këtë e dëshmon edhe kjo foto, ku makina që po shkon të marrë nusen, sikurse dëshmohet nga dekori i saj, është veturë dasmorësh.

Kliko per me shume info

Sikurse e do tradita, edhe pse është vetëm një fshat, Lazarati si duket i ka standardet ekonomike që nusja të shoqërohet me Mercedes luksoz./tsot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.