Çiljeta Xhilaga vishet police

Kliko per me shume info
ciliÇiljeta dhe banda e saj OTR, kanë përfunduar xhirimet e videos pikërisht me një skenë të tillë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.