Ç’bëjnë Armina dhe Olta të shtrira bashkë?

Kliko per me shume info

oltArmina Mevlani dhe Olta Gixhari kanë pozuar në format hippie, të shtrira në bar. Armina i lajmëronte fansat që ta ndiqnin në TV Klan në ora 15.00. Pak më parë Mevlani kishte postuar një foto ku shfaqej në Milano e veshur shik. kosovarjaco

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.