Britney Spears kthen dhimbjen në forcë

Kliko per me shume info

britneyyyyBritney Spears duket se e ka kthyer dhimbjen e saj në forcë, pas ndarjes me Charlie Ebersol.

33-vjecarja është përqendruar tek familja e saj dhe ditën e premte ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale me djalin e vogël, Jayden James.

Në foton e postuar në Instagram, Britney duket e lumtur së bashku me djalin 8-vjecar duke buzëqeshur.

Kliko per me shume info

Përmes disa postimeve të tjera, këngëtarja ka treguar se po kalon një kohë të bukur në Malibu.

Sipas disa burimeve të “Us Weekly”, Britney Spears dhe ish i dashuri i saj, Charlie, i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre pas 8-muajsh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.