Berisha zbulon vendin ku është arratisur Arben Frroku

Kliko per me shume info

berisha-fbb2015Ish-kryeministri Sali Berisha “gjen” vendin ku eshte arratisur Arben Frroku pas denimit me burg te perjetshem nga gjykata e Apelit. Sipas Berishes, Frroku ka ikur ne Kube.
Ja mesazhi i Berishes ne FB:
I dhane pafajesine per vota vrasesit te komisarit Lame. Arben Frroku, pas permbushjes se misionit, arratiset per ne Kube! Apeli sot e deenoi me burg perjete!

Te dashur miq, Edi Rama me gjykatesit e Partise i dha pafajesine vrasesit te komisarit Lame, Arben Frrokut dhe i ngarkoi blerjen e votave me parate e krimit ne rrethin e Pukes. Dy dite para zgjedhjeve, pasi kreu misionin, Rama e nisi ate per ne Kube. Ne arrati e siper Arben Frroku u ndalua nga policia ne kufirin midis Malit te Zi dhe Kroacise, por pasi Sajmir Shullazi i konfirmoi pafajesine, Frroku vazhdoi i qete rrugen per ne ishullin e Karaibeve.
Sot Gjykata e Apelit i njoftoi ne mungese denimin perjete per vrasjen e Komisarit Lame.
Kjo ishte nje loje e Edi Rames me kriminele, vrases si Arben Frroku duke ekzekutuar per se dyti ne detyre komisarin Dritan Lame!

6 COMMENTS

  1. Sa i mireinformuar qe eshte xha saliu per vendstrehimet e krimineleve?! Ore i MALLKUAR a nuk ishe ti qe i mbushe me te korruptuar edhe gjykatat edhe prokurorite? Tani po derdh lote krokodili per te ndjerin Lame. Ik o qenie PERVERSE…., TE DENOFTE ZOTI !!!!

  2. po ky sala i merka vesh te gjitha ee kushedi sa krime te tjera ska kallezuar akoma qe mesiguri duhet ti dije

  3. Gjithe jeten mbete duke shpifur o qeni plak ,prandaj edhe populli nuk te jep vote. Sipas teje ata gjyqetar qe i dhane pafajesine qenkan te Rames dhe ata qe e denuan perjete qenkan te tute. Vetem ai grusht njerez te verber qe bredhin pas teje e besojne kete perrralle. Te tjeret shumica qe te votoj kunder nuk do te besoje ndonjeher. Ik vdis o kanceri i Shqiperise!!!

  4. Berishen mos e shani, ai nuk ka faj per ato qe thot se beson ne vehten e tije, e ven vehten ne poziten e tjerve dhe mendon se te gjithe veprojne ashtu sic ka vepruar Berisha.
    Sa kriminel u zune e u denuan ne ate qe fatkeqesisht quhet koha e tij?

  5. ju perversar komuniste jeni shume larg sali berishes ai i rrasi ne burg te gjithe kriminelet duke filluar nga laluci i lushnjes e deri tek dritan dajti eshte ipari president qe i denoje me varje para publikut kriminelet e libofshes dhe dote mbahet gjate ne histori per dinjitetin e tij dhe korrektesine e ligjit anuk ishte perversi juaj qe e kapi ne qafe nenen e kriminelit duke i thene se doshume kohe te kthehet ne shtepi ku kriminel pra ky beri prokurorin dhe i beri para prtie gjykates qe te mos denohet me burgim te perjetshem por te dali shume shpejt kur dihet qe shume te burgosur jane denuar me burgim te perjetshem qe kane vrare per gjak marrje apo per vet mbrojtje te denohen me te tille vendime rama eshte krye mafiozi i ballkanit por ky popull qe ka mbetur ne shqiperi eshte njesoj si delet shkojne ku ti coje bariu

    • o tata me brekushe te gjata, kur them se na cave GAJDEN, e kam seriozisht. Edhe ti si saliu, gam-gam, si qener. Edhe meso te shkruash se le nam, burre budalla.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.