Bashkia apel partive: Pastroni Tiranën nga posterat ose do gjobiteni!

Kliko per me shume info

halim-kosova-posteriposteri-veliaj2015Me mbylljen e fushatës elektorale, Bashkia e Tiranës u kërkon të gjitha subjekteve politike të heqin brenda 24 orëve posterat, banderolat dhe flamujt nga ambientet publike të Tiranës.

Në të kundërt, subjektet politike dhe kandidatët do të gjobiten, siç e parashikon ligji, informon bashkia përmes një njoftimi për shtyp.

2 COMMENTS

    • o trap eshte lulushi i MJERE DHE I DHJERE, kryebashkiaku ne ikje qe kerkon gjobat, ai ditezi kerkon te ti zeri dhembi ndonje gje tani se ju shua kandili fare…., i gjori lulush…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.