Bashkë me vëllezërit Aliko, prangoset dhe personi që i furnizoi 4 ditë me ushqime

Kliko per me shume info

Lazarat, policia rrethon shkollën 9-vjecare, dyshohet për persona të armatosurTë dhëna të reja mësohen nga arrestimi i kryer në orët e mbrëmjes në fshatin Kardhiq. Burimet nga policia sqarojnë se bashkë me vëllezërit Arbion dhe Alban Aliko është ndaluar edhe një shtetas tjetër i identifikuar si D. Shehu. Nga të dhënat që disponon policia, rezulton se ky person ka ndihmuar dy vëllezërit për ti furnizuar këto katër ditë me ushqime.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.